"Mēnessnakts" papildkoncerts Liepājas Ziemassvētku istabā

Pateicoties liepājnieku atsaucībai, Igo, Aivars Hermanis un Raimonds Macats izziņo “Mēnessnakts” papildkoncertu Liepājas Ziemassvētku istabā 15. decembrī plkst.20.00.

Ziemassvētku programmā iekļautas Igo un Aivara Hermaņa kopīgi radītās kompozīcijas, kā arī pasaules mūzikas klasika Aivara Hermaņa ģitāras un Raimonda Macata čello aranžējumā. Domājot par Ziemassvētku laiku un gatavojot šo programmu, Igo ir ieskaņojis dziesmu “Mēnessnakts” ar Aivara Hermaņa mūziku un Aspazijas dzeju. Koncertprogrammā iekļauti gan skaņdarbi, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvojuši tikai šomēnes, gan skaņdarbi, kas Latvijā un pasaulē ir populāri jau gadiem, kā arī instrumentālā mūzika.

“Mēnessnakts” koncerti skan Latvijas pilīs un muižās. Koncertsērija jau ir iesākusies ar trim koncertiem Ventspils pilī un Mālpils muižā, kur tie guva publikas atzinību un radīja īstu Ziemassvētku noskaņu. Jau šo svētdien, trešajā adventē, mūziķi viesosies pie liepājniekiem. Tirgoņu ielā 22 būs Liepājas Ziemassvētku istaba, kas gatavojas uzņemt labas mūzikas cienītājus un parūpēsies par svētku noskaņu. 15. decembrī apmeklētāji tiks gaidīti jau pirms koncerta sākuma, lai baudītu karstus dzērienus un ceptuves “Boulangerie” sarūpēto.
   
Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Uģis Dadzis, Igo Mūzikas Menedžments

Pievieno komentāru

Liepājā