Mēģinot sasildīties, ugunsgrēkā Liepājā cieš bezpajumtnieks

Aizvadītajā naktī Liepājā, mēģinot sasildīties neapdzīvotā ēkā, ķermeņa apdegumus guvis un ar tvana gāzi saindējies kāds bezpajumtnieks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Liepājas 1.daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

Aizvadītajā naktī pirms plkst.2 saņemta informācija, ka no neapdzīvotas ēkas Liepājā, Kūrmājas prospektā 21, pagraba nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatējuši, ka divstāvu mūra ēkas pagrabā deg sadzīves mantas un atkritumi piecu kvadrātmetru platībā. Plkst.2.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kā informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse, saistībā ar šo ugunsgrēku ir divas pārbaudāmās personas - 1967. un 1961.gadā dzimuši vīrieši. Vecākais vīrietis nogādāts slimnīcā, jo saindējies ar tvana gāzi un guvis ķermeņa apdegumus. Policija turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja VUGD Liepājas 1.daļas komandieris, ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Bezpajumtnieki aukstajā laikā mēģinājuši sasildīties, izmantojot sildelementu, iespējams, sveci.


Pievieno komentāru

Liepājā