Mazo un vidējo uzņēmumu attīstības projektiem Liepājā pieejams 100 000 eiro līdzfinansējums

Liepājas pilsētas pašvaldība izsludinājusi mazo un vidējo komercsabiedrību projektu līdzfinansēšanas konkursu, kura budžets šogad ir 100 000 eiro, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Vienam projektam pieļaujamais minimālais līdzfinansējuma apmērs ir 2500 eiro, bet maksimāli pieļaujamais līdzfinansējums - līdz 50% no kopējā projekta budžeta, bet līdz 15 000 eiro. Līdzfinansējums tiks izmaksāts pēc projekta realizēšanas.

Priekšroka, piešķirot finansējumu, tiks dota tādiem projektiem, kuri paredzēs veicināt nodarbinātību, radot pilna laika darba vietas, nodrošinās projekta ilgtspēju, veicinās infrastruktūras attīstību teritorijās, kurās pašvaldība piesaista Eiropas Savienības fondu līdzekļus vai pašvaldības budžeta līdzekļus. Pašvaldība arī cer, ka projekti veicinās kvalitatīvu pakalpojumu vai produktu attīstību, veicinās jaunu informācijas un komunikācijas risinājumu - infrastruktūras, aprīkojuma vai programmatūras - izstrādi, testēšanu un ieviešanu, kā arī nodrošinās profesionālu projekta īstenošanu un kvalitāti.

Pretendenti pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 28.februārim. Konkursa nolikums un projekta pieteikuma veidlapa pieejama pašvaldības mājaslapā.

2018.gadā mazo un vidējo komercsabiedrību projektu konkursā tika iesniegti 27 projekti, no kuriem apstiprināti tika 18. Pašlaik realizēti ir četri projekti.

Pievieno komentāru

Liepājā