"Maxima Latvija" Liepājā sāk veikala rekonstrukciju

Mazumtirgotājs "Maxima Latvija" sestdien sāka veikala rekonstrukciju Liepājā, Cukuru ielā 27, aģentūru LETA informēja "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa pavēstīja, ka rekonstrukcijas laikā tiks atjaunotas veikala telpas, radot modernu iepirkšanās un darba vidi. Tāpat veikalu atjaunošanas laikā tiks ieviestas digitālās tehnoloģijas un dabai draudzīgi, energoefektīvi risinājumi.

Dupate-Ugule norādīja, ka "Maxima Latvija" pēdējos gados veikalu tīkla attīstībā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā ir ieguldījusi vairāk nekā 50 miljonus eiro, un arī 2020.gadā kompānija turpinās atvērt jaunus dažādu formātu veikalus visā Latvijā.

LETA jau ziņoja, ka "Maxima Latvija" 2018.gadā strādāja ar 776,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,6% un bija 21,915 miljoni eiro.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs - bagātākais Lietuvas iedzīvotājs Nerijs Numavičs.

Pievieno komentāru

Liepājā