Matīss apmeklēs rekonstruēto Liepājas lidostu

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V) šodien dosies darba vizītē uz Liepāju, kur apmeklēs dažādus satiksmes infrastruktūras objektus un klātienē novērtēs arī Liepājas lidostā paveiktos rekonstrukcijas darbus, aģentūru LETA informēja Liepājas domē.

Ministrs tiksies ar domes vadību un speciālistiem, lai pārrunātu līdz šim īstenotos projektus satiksmes infrastruktūras uzlabošanā Liepājā, kā arī apspriestu nākotnes ieceres.

Matīsu vizītē pavadīs arī VAS "Latvijas Valsts ceļi" valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs.

Kā ziņots, Liepājas lidostas rekonstrukcijas gaitā izbūvēts jauns skrejceļa segums, nostiprināta lidjosla, atjaunots un paplašināts manevrēšanas ceļa segums, kā arī atjaunots lidmašīnu perons un stāvvietas. Lidojumus no Liepājas lidostas plānots atsākt 2016.gada vasarā.

Kopējās Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta "Liepājas starptautiskās lidostas attīstība" izmaksas ir 9,27 miljoni eiro, tostarp Kohēzijas fonda finansējums ir 7,80 miljoni eiro, bet privātais finansējums - 1,37 miljoni eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā