Marta sākumā notiks izstāde "Ražots Liepājā"

Liepājas Olimpiskajā centrā 1. un 2.martā norisināsies izstāde "Ražots Liepājā", kurā savus ražojumus un pakalpojumus demonstrēs vairāk nekā 140 Liepājas pilsētas un tuvāko novadu uzņēmumi, aģentūru LETA informēja izstādes sabiedrisko attiecību konsultante Zane Leite.

Izstādē notiks vairāki semināri, diskusijas un kontaktbiržas, rosinot biznesa ideju un pieredzes apmaiņu, kā arī veicinot sadarbību un jaunu sadarbības partneru atrašanu. Izstāde "Ražots Liepājā" notiks jau otro reizi, un to bez maksas aicināti apmeklēt pilsētas iedzīvotāji un viesi.

"Liepāja ir pilsēta, kurā, rēķinot uz vienu iedzīvotāju, tiek saražots vislielākais produkcijas apjoms visā valstī, apsteidzot visas citas lielās pilsētas, tai skaitā arī Rīgu. Aicinu apmeklēt izstādi "Ražots Liepājā", kurā ikviens varēs iepazīties ar Liepājas ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, ar kuriem mēs lepojamies. Paredzam, ka izstādē būs rekordliels apmeklētāju skaits un tā kļūs par šī gada nozīmīgāko izstādi ārpus Rīgas," atzina Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Šogad Liepājas un tās apkārtnes uzņēmēju interese par dalību izstādē ir augusi par trešdaļu – iepriekšējā izstādē "Ražots Liepājā", kas norisinājās 2011.gadā, savu produkciju eksponēja 90 uzņēmumi.

"Pilsētā darbojas daudz veiksmīgu uzņēmumu, kuru darbība ir vērsta gan uz vietējo tirgu, gan eksportu. Kopumā vairāk nekā 90% no Liepājā saražotā ir eksporta preces, un liela daļa no šiem uzņēmumiem piedalīsies arī izstādē, tās apmeklētājiem ļaujot iepazīt ikdienā neredzamo Liepājas ekonomisko balstu," atzina Liepājas pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Vilnis Vitkovskis.

Uzņēmumi izstādē ne tikai prezentēs savu ražoto produkciju un sniegtos pakalpojumus, bet arī piedalīsies semināros, diskusijās un kontaktbiržā. Plānots, ka kontaktbiržā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītājs Dānijā Gints Jaunums, Zviedrijā – Austra Krēsliņa, Baltkrievijā – Georgijs Vojevoda, Krievijā – Iveta Strupkāja un Lietuvā Jeļena Markūne.

Tāpat izstādes laikā 1.martā norisināsies vairāki semināri: "Kā iegūt finansējumu no privātiem finanšu investoriem un kā tiem prezentēt savas biznesa idejas?", "Reklāmas nozīme uzņēmējdarbībā", "Jaunākās tendences pārdošanā", "Pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) sadarbības iespēja, Liepājas uzņēmējiem apgūstot ārējos tirgus", "Pieredzes stāsti: Jauns biznesā?" un "Liepāja – uzņēmējdarbībai draudzīga vide". Seminārus varēs apmeklēt ikviens interesents bez iepriekšējas pieteikšanās. Izstādes otrajā dienā LIAA stendā notiks informatīvie semināri par kvalitatīvu daudzdzīvokļu māju siltināšanu, kuros piedalīsies būvniecības nozares eksperti, banku pārstāvji, LIAA un Ekonomikas ministrijas eksperti, kā arī jau renovēto māju eksperti.

Pievieno komentāru

Liepājā