Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mākslas Pasāža RADI" aicina uz izstādes "Pavasara krāsas" atklāšanas svētkiem

4. aprīlī plkst. 13:00 Liepājas teātra trešajā stāvā radošās pilnveides studija “Mākslas Pasāža RADI” aicina uz savas piektās izstādes “Pavasara krāsas” atklāšanas svētkiem, informē rīkotāji.

Darbu autori ir radošās pilnveides studijas “Mākslas Pasāža RADI” audzēkņi vecumā no 4 līdz 16 gadiem. Izstādē aplūkojamie gleznojumi ir tapuši, iedvesmojoties no gleznotājas Kristīnes Luīzes Avotiņas mākslas darbiem. Audzēkņi kopā ar studijas vadītāju apmeklēja Liepājas muzejā mākslinieces izstādi. Skaistās krāsas, neparastie motīvi iedvesmoja bērnus un jauniešus radīt košus un krāsainus pavasara gleznojumus. Darbu gleznošanas procesā tika studēti Kristīnes Luīzes Avotiņas raksturāgākie krāsu salikumi, triepieni, kompozīcijas elementi un citi izteiksmes līdzekļi, audzēkņi eksperimentēja ar dažādām jauktām gleznieciskajām tehnikām, kā rezultātā izstādē “Pavasara krāsas” ir aplūkojami vairāk kā trīsdesmit mākslas darbi, kas gleznoti gan uz A3 formāta papīra, gan arī dažāda formāta gleznas, kas gleznotas uz audekla.

Studijas vadītāja Ilze Elizabete Rasa: “Šī ir jau ir piektā studijas audzēkņu darbu izstāde, kura ar savām krāsām un pavasarīgo noskaņu iepriecinās liepājniekus. Bērni un jaunieši ar lielu aizrautību gleznoja pavasara motīvus, izvēloties izteikti košu un dzīvespriecīgu krāsu salikumus savās kompozīcijās. Darba procesu  un rezultātu var raksturot pāris vārdos – aizrautība un pavasarīgs prieks.”

Košā un krāsainā pavasara darbu izstāde Liepājas teātrī būs apskatāma no 4. aprīļa līdz 4. maijam.

Izstādē ir aplūkojami arī informatīvie  materiāli ar fotogrāfijām, kas interesentus iepazīstina ar studijas plašo piedāvājumu. Studijā bērniem no 3 gadu vecuma, jauniešiem un pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma ir iespēja apmeklēt vispusīgas radošās nodarbības. Apmācības notiek gan latviešu, gan krievu valodā.

"Mākslas Pasāža RADI" regulāri organizē dažādus radošus projektus bērniem un jauniešiem, kuru pamatā tiek apvienota gan profesionālās ievirzes metodika, gan lietderīga brīvā laika pavadīšana. Nodarbības un nometnes notiks arī visas vasaras garumā.

Bērniem no 3 – 6 gadu vecumam ir iespēja katru darba dienu no 11:00 – 13:00 un trešdienu vakaros - 17:30 apmeklēt atvērta tipa radošo rotaļu grupu, bet ģimenēm individuālās radošas nodarbības. Dalība iepriekš jāpiesaka zvanot.

Profesionāli izstrādātā mācību metodika ir vērsta uz individuālu un motivētu pieeju, lai katram būtu iespēja sajust savu radošo potenciālu un gandarījumu par savu izaugsmi un sasniegtajiem rezultātiem. Studijas darbība ir vērsta uz to, lai veicinātu cilvēku motivāciju pašattīstībai, spēju, talantu un dažādu prasmju izkopšanai, savas personības izaugsmei.

Pievieno komentāru

Liepājā