Mainīs autobusu kustības grafiku uz lidostu

No 18. augusta mainīsies Liepājas pilsētas 2. maršruta autobusu kustības saraksts. Cimdenieku iedzīvotāji necietīs, bet ieguvēji būs lidostas klienti, pārliecināts Liepājas domes Satiksmes infrastruktūras daļas vadītājs Oskars Špickopfs.

“Maršrutā “M. Ķempes iela – Lidosta” reisu skaits nesamazinās, tas tikai pieskaņots lidmašīnu atlidošanas un izlidošanas grafikam. Neviens bez autobusa nepaliks,” sola O. Špickopfs.

Pēc lidmašīnu kustības saraksta nostabilizēšanās jau gada sākumā aktuāla kļuvusi problēma, ka lidostas klienti nevar savlaicīgi nokļūt uz avioreisiem vai uz pilsētu. Tāpēc pasažieru pārvadātāji un amatpersonas meklējuši situācijas risinājumu. Liepājas domes Transporta infrastruktūras komisijā atbalstīts ierosinājums mainīt autobusu kustības sarakstu, ar kuru pasažieri drīzumā varēs iepazīties.

“Tika pārskatīti autobusu kustības laiki. Rīta stundās saraksts nemainīsies, lai Cimdenieku iedzīvotāji varētu nokļūt uz darba un mācību vietām. Izmaiņas būs dienas vidus un vakara stundās,” stāsta O. Špickopfs. “Vairākas stundas bez autobusa pasažieri nepaliks. Izmaiņas ir aptuveni no desmit līdz divdesmit minūtēm uz vienu vai otru pusi.”

Liepājas pašvaldība saņēmusi arī Valsts Autotransporta direkcijas vēstuli, kurā aicināts lemt par maršrutu optimizāciju un līdzekļu ekonomiju pasažieru pārvadājumos. Satiksmes infrastruktūras daļa nosūtījusi vēstuli Liepājas Autobusu parkam ar lūgumu līdz augusta beigām sniegt priekšlikumus, kā pilsētas reisos panākt izmaksu izmaiņas.

Pievieno komentāru

Liepājā