Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maijas un Birutas radošajā vakarā muzicēs arī Normunds Kalniņš, Viktors Ellers un Zanda Štrausa

Jau ziņots, ka šodien, 31.maijā, pulksten 19 Liepājā, radošajā telpā "Ideju bode" (T.Breikša ielā 41) sāksies dziesminieces Maijas Kalniņas radošais vakars un notiks Maijas mammas Birutas Bensones gleznu izstādes atklāšana.

M. Kalniņa jau daudzus gadus muzicē kopā ar Normundu Kalniņu un Zandu Štrausu, tāpēc arī šī tikšanās reize nebūs izņēmums. Turpina nostabilizēties arī Maijas sadarbība ar Viktoru Elleru, kurš arī piedalīsies pasākumā.

Šis vakars apmeklētājiem dāvās patīkamu un atraktīvu mākslinieku sabiedrību.

M. Kalniņa apmeklētājiem dāvās koncertu, kurā skanēs gan viņas pašas rakstītas, gan citu autoru dziesmas. Tā pat šajā vakarā Maija lasīs savus tekstus - gan dzeju, gan prozu.
 
Īpašs notikums būs Maijas mammas Birutas Bensones gleznu izstāde. Biruta gleznot sāka pavisam nesen, tādējādi piepildot sen lolotu sapni. Īsā laika periodā tapuši darbi, kuru saturs atspoguļo dažādas sajūtas.

Pievieno komentāru

Liepājā