Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

M. Ķempes ielas apkaimē regulēs jaunās pilsētas apgaismojuma sistēmas

No pirmdienas, 3. jūnija, līdz trešdienai, 5. jūnijam, Ezerkrasta rajonā notiks jauno apgaismes sistēmu regulēšanas un  gaismekļu  programmēšanas darbi. Tas nozīmē, ka gaišajā diennakts laikā būs ieslēgts ielu apgaismojums atsevišķos šā mikrorajona ielu posmos, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Darbi notiks Ventas ielas posmā no M. Ķempes līdz Vaiņodes ielai, M. Ķempes, Rojas, Cieceres, Ugāles, Daugavas, Vaiņodes un Reiņa meža ielās.

Šādi darbi ir nepieciešami pēc tam, kad nodota ekspluatācijā jaunā tramvaja līnija. Šī projekta īstenošanas rezultātā vairāku ielu posmos ir izbūvētas arī jaunas ielu apgaismojuma sistēmas.

"Tagad tās ir jānoregulē un jāsaslēdz vienotā sistēmā ar citiem pilsētas tīklu objektiem," skaidro SIA "Komunālā pārvalde" vecākāis elektroinženieris Mārtiņš Zalonskis. Viņš atgādina, ka bez apgaismojuma ieslēgšanas pa dienu, sistēmu regulēšanu un programmēšanu vai  pārbaudi nav iespējams veikt.

Šobrīd pilsētā turpinās darbi vairākos ERAF līdzfinansētā pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objektos. Maija beigās un jūnija sākumā plānots pabeigt apgaismojuma rekonstrukciju Celtnieku ielā, Uliha ielas posmā no Kūrmājas prospektam līdz Muitas ielai un Cukura ielas posmā no Grīzupes līdz Pulvera ielai. Arī šajos objektos pakāpeniski tiek regulētas un pārbaudītas jaunās iekārtas un gaismekļi.

Iedzīvotāji par Komunālās pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem (pilsētas apgaismojums, ielu uzkopšana un bedrīšu labošana, zaļo zonu uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība u.c.) visu diennakti var zvanīt uz mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā); savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju. Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību. Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz e-pastu: kp@e-liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā