M. Ķempes ielā veiks izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

No pirmdienas, 18. jūnija, sakarā ar jaunās tramvaja līnijas būvniecības darbiem tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā. Sabiedriskā transporta galapunkts atradīsies bijušā galapunkta vietā Ganību ielā, bet M. Ķempes ielas rajonā kursēs speciāli norīkots bezmaksas autobuss ar laika intervālu 10 minūtes.

Sakarā ar būvdarbiem M. Ķempes ielā  šī iela kļūst arvien grūtāk izbraucama arī sabiedriskajam transportam. Lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku sabiedriskā transporta pakalpojuma sniegšanu iedzīvotajiem, kas dzīvo Ezerkrasta rajonā arī būvdarbu laikā, aģentūra „Liepājas sabiedriskais transports” sadarbībā ar būvdarbu veicēju SIA „Skonto Būve” un pārvadātaju AS „Liepājas Autobusu” ir vienojušies par risinājumu līdz 01.08.2012. Saskaņa ar to sākot ar 18. jūniju autobusu pasažieri, braucot virzienā no centra tiks izlaisti pieturā „Svētes iela” un bijušajā autobusu galapunktā starp Svētes un Ganību ielām. Arī virzienā uz centru pasažierus uzņems gan pašā galapunktā, gan pieturā „Svētes iela”. Lai pasažieri varētu nokļūt uz M. Ķempes ielu, no pagaidu autobusu galapunkta kursēs bezmaksas autobuss ar 10 minūšu intervālu. Autobuss pasažierus pārvadās maršrutā pagaidu galapunkts - Dunikas iela - Cieceres iela - M. Ķempes iela - Ganību iela - pagaidu galapunkts, pieturot četrās pieturvietās, informē Gints Lūsis, Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” direktors.

Divas pieturvietas tiks izveidotas uz Dunikas ielas - aiz gājēju pārejas iepretim daudzdzīvokļu namam Dunikas ielā 3 un pie Liepājas 8. vidusskolas, posmā starp Ugāles un Cieceres ielu. posmā starp Liepājas 8. vidusskolu, un Cieceres ielu. Divas pieturvietas atradīsies arī uz M. Ķempes ielas. Viena pieturvieta būs pie veikala „Maxima” - aiz iebrauktuves veikala stāvlaukumā („kabatā”, kas paredzēta automašīnu novietošanai), un otra ir jau esošā pieturvieta uz M. Ķempes ielas. Posmā no galapunkta uz M. Ķempes ielu pasažieri varēs braukt bez maksas.  

Šāda autobusu kustības kārtība saglabāsies līdz š.g. 1. augustam.

Lai pieņemtu lēmumu par sabiedriskā transporta kustības alternatīvajām iespējām, Transporta infrastruktūras komisija kopā ar būvniekiem pārrunāja visus iespējamos variantus, lai konkrētajā situācijā mēģinātu rast piemērotāko risinājumu pievērsot uzmanību gan sabiedriskā transporta lietotāju, gan privātā transporta lietotāju vajadzībām. Lūdzam pasažierus pret pagaidu pārmaiņām izturēties ar sapratni.

Pievieno komentāru

Liepājā