LVT aizvadīta Sporta diena

Uzsākot jauno mācību gadu, PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" savus audzēkņus un pasniedzējus aicināja kārtīgi izkustēties Sporta dienā. 3. septembrī stadiona „Daugava” rezerves laukumā un pludmalē savā starpā sacentās skolas audzēkņi, aktīvu atbalstu sniedza arī pasniedzēji. Kā dienas atklāšanas runā norādīja PIKC „Liepājas Valsts tehnikums” direktors Agris Ruperts, šī diena paredzēta, lai audzēkņi saliedētos un iepazītos savā starpā, aktīvi un interesanti pavadot laiku. Dienas moto: „Jo laimīgāki cilvēki mums apkārt, jo laimīgāki mēs paši.”

Lai nebūtu katra grupa tikai par sevi, tad draudzēties vajadzēja 1. kursam ar 4., kuri savā starpā sacentās dažādās disciplīnās rezerves stadionā, savukārt pludmalē spēkiem mērojās 2. un 3. kursi. Aizrautīgi un ar interesi visi pildīja uzdevumus, kas ne vienmēr bija saistīti ar sportu – nācās arī dziedāt, meklēt atjautīgāko risinājumu cilvēku skulptūras izveidei. Savukārt skolotāji norādīja, ka pat, lidinot lidojošo šķīvīti, var likt lietā skolā iegūtās zināšanas, piemēram, fizikā, aprēķinot vēja ietekmi uz lidojošo objektu. Sporta dienas dalībniekiem nācās arī rādīt savas prasmes iešanā ar koka kājām, precīzā bumba mešanā, bet galvenais bija parādīt, ka visi spēj būt viena komanda un izpildīt paredzētos uzdevumus kopā. Kamēr vienam komandas biedram bija aizsietas acis, pārējiem viņš ar skaņas palīdzību bija jāvirza pareizajā virzienā, lai atrastu izmētātās tenisa bumbiņas. Komandai bija jāspēj skriet, savienotiem kopā ar virvi.

Šodien nav uzvarētāji vai zaudētāji – ir kopā jautri pavadīts laiks, esam iepazinuši viens otru labāk un parādījuši, ka spējam būt komanda, pēc sportisko aktivitāšu beigām norādīja PIKC „Liepājas Valsts tehnikums” pasniedzēji.

Tā kā šis ir skolas 95. jubilejas gads, tad dienas noslēgumā katrai grupai bija jāizveido sava smilšu skulptūra, kas veltīta tieši jubilejas reizei. Daudzi izvēlējās veidot skolas saīsinājumu un gada skaitli 95, tādējādi atgādinot par apaļo jubileju. Smilšu skulptūru izgatavošanai skolas audzēkņi bija gatavojušies nopietni, līdzi bija gan lielās lāpstas, špakteļlāpstas, kapļi un citi darbarīki. Audzēkņi savstarpēji smēja, ka konditori jau nespējot sacensties ar apdares darbu tehniķiem.

Vairāk foto www.lvt.lv          

Ieva Skābarde
PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore


Pievieno komentāru

Liepājā