"Lux Express": Interese par akciju vest pasažierus bez maksas uz Liepāju ļoti augsta

Kopēja iedzīvotāju interese par starptautisko autobusu reisu operatora "Lux Express" akciju vest pasažierus bez maksas uz Liepāju ir ļoti augsta, un jau pirmajās akcijas dienas kopumā vairāk nekā 11 000 cilvēku ir izteikuši interesi par bezmaksas sēdvietas iegūšanu.

Kā biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmumā, uz šo brīdi jau vairāk nekā 1000 cilvēku sev šādas vietas ir garantējuši. Kopumā tiek prognozēts, ka mēneša laikā bez maksas ar "Lux Express" autobusiem tiks pārvadāti vismaz 3000 pasažieru. Piemēram, pirmdienas reisi esot bijuši pilnībā aizpildīti.

Uzņēmumā arī skaidro, ka priekšlikumi par pasažieru pārvadājumu sistēmas uzlabojumiem jau rīt, 28.augustā, tiks pārrunāti ar atbildīgajām valsts iestādēm. Tiesa, netiek precizēts - ar kādām.

Kā ziņots, iebilstot pret esošo situāciju pasažieru pārvadājumu jomā Latvijā, uzņēmums no 26.augusta mēneša garumā ikvienam piedāvās bezmaksas braucienus ar autobusu no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ.

"Lux Express" valdes priekšsēdētājs Hanness Sārpū norāda, ka esošais pasažieru pārvadājumu tirgus regulējums neveicina kvalitatīvu un mūsdienīgu pasažieru pārvadājumu jomas pakalpojumu attīstību.

Pievieno komentāru

Liepājā