"Lux Express" akcijā bez maksas pārvadāti gandrīz 3000 cilvēku

Baltijā starptautisko autobusu reisu operatora "Lux Express" organizētajā bezmaksas akcijā mēneša laikā maršrutā Rīga-Liepāja-Rīga kopumā pārvadāti gandrīz 3000 cilvēku, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmumā.

Kā ziņots, "Lux Express" no augusta beigām līdz pagājušajai nedēļai ikvienam piedāvāja bezmaksas braucienus ar autobusu no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ. Akcijas galvenais mērķis bija pievērst sabiedrības un lēmumu pieņēmēju uzmanību problemātiskajai situācijai pasažieru pārvadājumu jomā Latvijā.

"Lux Express" valdes priekšsēdētājs Hannes Sārpū skaidro, ka organizētās akcijas galvenais mērķis bija norādīt uz to, ka šī brīža normatīvais regulējums ir mūsdienu pasažieru prasībām neatbilstošs un nekādā veidā neveicina pasažieru pārvadājumu jomas pakalpojumu attīstību - šobrīd pārvadātāji vienkārši nav ieinteresēti uzlabot un diversificēt savus pakalpojumus.

"Lux Express" akcijas laikā kopumā veicis 64 bezmaksas reisus un pārvadājis gandrīz 3000 pasažieru. Kampaņas laikā uzņēmums sadarbojies ar senioru organizācijām, lai arī vecākās paaudzes iedzīvotājiem būtu iespēja doties bezmaksas braucienā uz un no Liepājas.

Pievieno komentāru

Liepājā