LSA valdē ievēlēts LiepU doktorants Pāvels Jurs

13. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā tika ievēlēta jauna apvienības valde – viceprezidents, Sabiedrisko attiecību virziena vadītājs, Akadēmiskā virziena vadītājs un Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītājs.

Uz valdes Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītāja vietu savu kandidatūru izvirzīja Liepājas Universitātes (LiepU) doktorants Pāvels Jurs un Latvijas Universitātes Studentu padomes Ārlietu virzienu vadītājs Rihards Blese. Pēc domnieku balsojuma par LSA Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītāju tika ievēlēts Pāvels Jurs.

Liepājas Universitāte lepojas, ka LiepU doktorants Pāvels Jurs uzsāk darbu LSA valdē, un vēl spēku un izturību, aizstāvot Latvijas studentu intereses.

Latvijas Studentu apvienība pārstāv visu Latvijā studējošo intereses nacionālā un starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos. 30. martā LSA kongresā par LSA prezidentu tika ievēlēts Rīgas Tehniskās  universitātes students Mikus Dubickis.

Simona Puiga
Liepājas Universitātes Studentu padomes
Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā