LMMDV audzēkņiem augsti rezultāti vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi turpina ar teicamiem un labiem rezultātiem piedalīties dažādu vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs un izcīna iespēju Liepāju pārstāvēt Valsts olimpiādēs Rīgā.

Šogad LMMDV un Liepājas pilsētu Valsts olimpiādēs ir pārstāvējuši: Beāte Aizkalna – angļu valodas olimpiādē, Keita Šķērstiņa – franču valodas olimpiādē, savukārt krievu valodas olimpiādē Liepāju kā vienīgais uzaicinātais pārstāvēs Martins Levuškāns (Martin Levushkan) un Alīna Nellija Sedola papildinās Liepājas pilsētas matemātikas komandu, informē LMMDV.

3. februārī notika Liepājas pilsētas konkurss tulkošanā no franču valodas, kurā LMMDV audzēkne Dana Biktaševa ieguva 3. pakāpes diplomu, savukārt 6. februārī notika Liepājas pilsētas  konkurss tulkošanā no angļu valodas un Dārta Madara Cielava ieguva 1. pakāpes diplomu, Romija Vārpiņa 2. pakāpes diplomu, bet Ieva Cērpa 3. pakāpes diplomu.  

27. janvārī notika Liepājas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11. klašu un 12. klašu audzēkņiem, un Daiga Koroļonoka ieguva 2. pakāpes diplomu, bet Beāte Aizkalna 3. pakāpes diplomu.

"Paldies visiem izglītojamiem, viņu pedagogiem un vecākiem par ieguldīto darbu. Ir sasniegts ļoti labs rezultāts, tāpēc aicinu neapstāties pie jau sasniegtā. Mums visiem kopā ir jāizvirza jauni mērķi, un tie jāturpina sasniegt," aicina LMMDV vispārizglītojošo mācību priekšmetu metodiķe Solvita Matvejeva.

Turklāt LMMDV audzēkne Alīna Nellija Sedola 24. janvārī piedalījās pilsētas 2. kārtas matemātikas olimpiādē un izcīnīja iespēju piedalīties 3. kārtas matemātikas olimpiādē Rīgā, kurā tiksies Latvijas skolu labākie matemātiķi.

Alīnai Nellijai Sedolai bija labākais rezultāts Liepājas pilsētas 10. klases skolēnu grupā un kopvērtējumā audzēknei tika piešķirta 2. vieta. Ņemot vērā Liepājas skolu kopējos rezultātus, Nellija kopā ar citiem Liepājas skolu 11. un 12. klašu labākajam matemātiķim pārstāvēs Liepājas godu valsts olimpiādē, kas norisināsies martā. Pilsētas olimpiādes posmā piedalījās  Valts Vecbaštiks.

"Paldies Alīnas pamatskolas matemātikas skolotājai Agrai Jēricai no Kalētu pamatskolas par labu  matemātikas pamatu iemācīšanu un Alīnas vecākiem par augstu atbildības sajūtas ieaudzināšanu," uzsver matemātikas skolotāja Anita Poriņa.

Pievieno komentāru

Liepājā