Līvas ciema svētku laikā Liepājā būs satiksmes ierobežojumi

Šajā nedēļas nogalē, kad Liepājā norisināsies latviešu tradicionālās kultūras mantojuma pasākums "Līvas ciema svētki", pilsētā būs satiksmes ierobežojumi, informēja Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Inese Sērdiene.

Līvas ciema svētki 23.maijā un 24.maijā pulcēs vairāk nekā 600 dalībniekus - amatniekus, māksliniekus, mūziķus, dziedātājus un dejotājus - un tūkstošos mērāmu apmeklētāju skaitu, tādēļ Liepājā būs gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan arī slēgta satiksme atsevišķos posmos visā svētku norises laikā.

Pašvaldības policijas eskorta pavadībā 23.maijā plkst.10 no Rožu laukuma maršrutā pa Lielo ielu, Jūras ielu un Promenādi notiks Līvas ciema svētku dalībnieku gājiens līdz Līvas ciema laukumam, kur simboliski un svinīgi tiks vērti Līvas ciema svētku vārti.

Līvas ciema svētku laikā satiksmei slēgta būs Promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz ostmalai, - Radio iela, Baložu iela, Kuģenieku iela, Stūrmaņu iela posmā no Vēžu ielas un Dzirnavu iela.

Līvas ciema svētkus rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Pievieno komentāru

Liepājā