Lipmans: Administratora un uzņēmuma vadības bezdarbība veicina "Liepājas metalurga" izsaimniekošanu 1

Finanšu grūtībās nonākušās AS "Liepājas metalurgs" tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administratora Haralda Velmera un uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Gunta Vilnīša bezdarbība veicina uzņēmuma izsaimniekošanu, draudot ar tā maksātnespēju un likvidāciju, teikts "Liepājas metalurga" akcionāra Kirova Lipmana izplatītajā paziņojumā.

"Jau ir pagājis turpat vesels mēnesis kopš TAP spēkā stāšanās, bet neviena no atbildīgajām personām - ne Velmers, ne Vilnītis - nav izpildījusi solījumus par uzņēmuma ražošanas atjaunošanu. Pretēji labiem uzņēmuma pārvaldības principiem, pēdējā mēneša laikā uzņēmumā ir turpināta mantas izsaimniekošana un iztirgošana, ko ar savu bezdarbību ir veicinājusi uzņēmuma vadība," paziņojumā uzsver Lipmans.

Uzņēmuma akcionārs paziņojumā norāda - ir kļuvis skaidrs, ka neviens cits šiem cilvēkiem neuzticēs desmit miljonus latu, kurus ir nepieciešams investēt uzņēmumā.

"Savukārt administrators visu šo nedēļu laikā nav atradis pāris stundas brīva laika, lai tiktos un pārrunātu uzņēmuma glābšanu ar vienīgo reālo investoru - Lipmanu, kurš jau vienreiz ir attīstījis "Liepājas metalurgu" un ir apliecinājis gatavību investēt uzņēmumā arī šoreiz. Šāda rīcība rada pamatotas bažas par uzņēmuma vadības patiesajiem nolūkiem un apliecina administratora līdzšinējos publiskos apgalvojumus par mērķi novest uzņēmumu līdz maksātnespējai un likvidācijai," teikts Lipmana paziņojumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

guntis vilnitis

Neticu, ka to ir teicis Lipmans, bet gan ..... .

pirms 7 gadiem, 2013.10.02 11:31

Liepājā