Lipmana pārstāvji brīdina - esot nodomi bojāt "Liepājas metalurga" mantu

Finanšu grūtībās nonākušās AS "Liepājas metalurgs" akcionāra Kirova Lipmana pārstāvis Mārtiņš Krieķis aicina pirms 30.oktobrī paredzētās akcionāru ārkārtas pilnsapulces un maksātnespējas procesa sākuma nodrošināt ar apsardzi uzņēmuma aktīvus, krāsni un citas ražošanas iekārtas, jo neoficiālā veidā esot saņemta informācija no akcionāra Sergeja Zaharjina komandas par nodomiem bojāt uzņēmuma mantu, teikts Krieķa izplatītajā paziņojumā.

Krieķis norāda, ka Zaharjins esot brīdinājis - ja, sākoties maksātnespējas procesam, viņam neizdosies izsolē iegādāties "Liepājas metalurgam" piederošo mantu, tā tiks neatgriezeniski sabojāta, lai no tās labumu neiegūtu neviens cits.

Par šo faktu Lipmana pilnvarotais pārstāvis Krieķis ir informējis arī tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administratoru Haraldu Velmeru.

Krieķis atgādina, ka Krimināllikuma 216.pants nosaka: "Par komercķīlas veidā ieķīlātas lietas atsavināšanu bez ķīlas ņēmēja atļaujas vai par tās bojāšanu vai iznīcināšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums viņa vai citu personu mantiskajām interesēm, - soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu."


Pievieno komentāru

Liepājā