Lipmana pārstāvis: Jaunās "Liepājas metalurga" padomes pirmā sēde bija prettiesiska

Šodien AS "Liepājas metalurgs" (LM) akcionāru sapulcē apstiprinātās uzņēmuma jaunās padomes pirmā sēde ir bijusi prettiesiska, sacīja LM akcionāra un jaunievēlētā padomes locekļa Kirova Lipmana pārstāvis zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks.

"Tā kā akcionāru sapulces darba kārtībā nebija paredzēta jaunas uzņēmuma padomes ievēlēšana, Lipmans uz akcionāru sapulci neieradās, bet pilnvaroja sevi pārstāvēt juristus. Sapulcē negaidīti tika ievēlēta jauna padome, kura uzreiz pēc akcionāru sapulces sasauca savu pirmo sēdi, un padomes loceklis Lipmans tajā nevarēja piedalīties," skaidroja Rebenoks.

Patlaban Lipmanu pārstāvošie juristi lemj, kāda būs turpmākā rīcība attiecībā uz šodien notikušo jaunās padomes sēdi, piebilda Rebenoks.

"Šis fakts liecina, ka uzņēmuma vairākuma akcionāriem nav bijis ne mazākās intereses konstruktīvi sadarboties uzņēmuma glābšanai. Tieši pretēji, tiek darīts viss, lai maksimāli ierobežotu Lipmana līdzdalību uzņēmuma pārvaldē, kā arī tiek bremzēts Lipmana iesāktais darbs, lai maksimāli ātri glābtu jau tā kritiskā situācijā esošo uzņēmumu," teikts Lipmana pārstāvju izplatītajā paziņojumā.

Pievieno komentāru

Liepājā