LiepU Studentu padome atzīta par Gada studējošo pašpārvaldi

5. janvārī Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotajā LSA Gada balvas pasniegšanas ceremonijā Liepājas Universitātes Studentu padome (LiepU SP) ir atzīta par "Gada studējošo pašpārvaldi 2012". Pasākums šogad notikaLatvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā un pulcēja Latvijas augstskolu pašpārvalžu pārstāvjus no visas Latvijas.

2012. gads Studentu padomei ir bijis pilns ar aizraujošiem notikumiem un labiem darbiem, tāpēc tā ir tikusi nominēta Latvijas Studentu apvienības tradicionālajam pasākumam "Gada balva 2012" kategorijā - "Gada studējošā pašpārvalde 2012". Turklāt Liepājas Universitāte tika nominēta vēl divās kategorijās "Gada debija" ar aizsākto diskusiju ciklu "Vakara diskusijas" un nominācijā "Gada projekts" tika izvirzīta labdarības akcija "Bērni sapņo – Liepāja dara!".

Arī šogad LiepU SP ir eksperimentējusi ar daudzveidīgiem pasākumiem un aizvadījusi gadu aktīvā darbībā, organizējot labdarības akcijas, kultūras pasākumus un atbalstot dažādas studentu iniciatīvas. Studentu padomes priekšsēdētāja Elita Medne uzsver: "Īpašs gods un prieks par sniegto novērtējumu, jo studiju gadu uzsāka jauna un entuziasma pilna komanda, kas saņēmusi augstāko novērtējumu par ieguldīto laiku un izpildīto darbu. Izsaku vislielāko paldies manai komandai, biedriem un aktīvistiem, par nerimstošu gribasspēku, realizējot idejas dažādos projektos! Visu vārdā saku paldies LSA Gada balvas neatkarīgajai žūrijai, kas novērtēja reģionālās augstskolas veikumu 2012. gadā!".

LiepU SP arī iepriekš ir ieguvusi Gada pašpārvaldes titulu –  Mārtiņa Gineiša, Ata Egliņa-Eglīša un Agņa Timermaņa darbības laikā. Turklāt šogad tituls ir saņemts otro gadu pēc kārtas.

Liepājas Universitātes Studentu padome ir uz vienu gadu vēlēta neatkarīga biedrība studējošo tiesību un interešu pārstāvībai Liepājas Universitātē. Organizē dažādus izklaidējošus un izglītojošus pasākumus, kā arī sniedz sociālo atbalstu LiepU studentiem. Studentu padomes biedri un aktīvisti ir tie, kuri pārstāv studentu viedokli dažādās LiepU lēmējinstitūcijās.

Andra Jurgelāne,
LiepU SP priekšsēdētājas vietniece

Pievieno komentāru

Liepājā