LiepU noslēdz sadarbības līgumu ar domi

Liepājas Universitāte un Liepājas pilsētas dome ir parakstījusi atjaunoto sadarbības līgumu uz nākošajiem pieciem gadiem. No universitātes puses to parakstīja rektora pienākumu izpildītāja Ieva Ozola, bet no domes puses Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis, informē LiepU.
   
Kopīgās vienošanās mērķis ir sekmēt Liepājas Universitātes kā Liepājas, Kurzemes un visas Latvijas izglītības, zinātnes un kultūras centra attīstību, nodrošinot konkurētspējīgas studijas un inovatīvu pētniecību, atzīstot, ka Liepājas Universitātes darbība ir nozīmīga pilsētas un novada attīstībā.
   
Liepājas Universitātes rektora pienākumu izpildītāja Ieva Ozola atzinīgi vērtē šo vienošanos: „Šāds līgums starp abām pusēm darbojas jau kopš 2011. gada, tā ietvaros tiek pasniegta Liepājas pilsētas domes Gada balva zinātnē, kas sekmē pētniecības attīstību Liepājā, tiek atbalstīti viespasniedzēji un radošie kolektīvi. Uzskatu, ka sadarbības paplašināšana un nostiprināšana ir stabilitātes garants.”


Pievieno komentāru

Liepājā