Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LiepU aicina apmeklēt Jauno zinātnieku skolas nodarbību par mērījumiem

Sestdien, 26. janvārī, pulksten 11 Liepājas Universitātes (LiepU) Matemātikas zinātņu un informātikas tehnoloģiju institūts aicina visus interesentus uz Jauno zinātnieku skolas nodarbību, kas ir veltīta mērījumu tēmai.

Nodarbību vadīs docente Dr.biol. Māra Zeltiņa, docente Dr.paed. Vaira Kārkliņa, LiepU maģistra studiju programmas "Vispārējās izglītības skolotājs" apakšvirziena "Bioloģijas un dabaszinību skolotājs" studente Dace Kaurāte un apakšvirziena "Fizikas skolotājs" students, LiepU laborants Valdis Priedols.

Nodarbības laikā tiks aplūkotas šādas tēmas: "Fizikāls mērījums, tā precizitāte un pielietojums", "Digitālie mērinstrumenti matemātikā" un "Kokaugu vecuma noteikšana".

Nodarbība notiks no pulksten 11 līdz 13:15 Liepājas Universitātē, Kr.Valdemāra ielā 4, 25. telpā.

Nākošā Jauno zinātnieku skolas nodarbība notiks 23. februārī, tēma – "Zeme".

Jauno zinātnieku skolas nodarbības notiek katra mēneša pēdējā sestdienā no pulksten 11. Katrā tikšanās reizē notiek nodarbības datorzinātnēs, fizikā, matemātikā vai vides zinībās.

Pievieno komentāru

Liepājā