Liepāju pieskandinās profesionālo skolu jaunieši

Liepājā 27. aprīlī norisināsies pasākums “Radi, rādi, raidi 2016”. Tā laikā notiks svētku gājiens, notiks tirgošanās Rožu laukumā. Tur skanēs dziesmas un dejos dejotāji, bet noslēguma koncertā Liepājas latviešu biedrības namā Kurzemes vēsturiska novada profesionālo skolu pašdarbības kolektīvi rādīs savas apgūtās prasmes, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.

Pulksten 14 Rožu laukumā sāksies skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš. Tirgotāji būs ne vien no PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, bet arī citām skolām. Iegādāties varēs skolēnu saražoto produkciju, piemēram, balto zoļu tīrāmas salvetes, galdautus ar kabatām, dažādus dizaina elementus un citas noderīgas lietas. Paralēli uz skatuves Rožu laukumā uzstāsies profesionālo skolu audzēkņi – būs gan dziesmas, gan dejas, gan arī ielu vingrotāji un tērpu paraugdemonstrējumi. Būs iespēja uzzināt arī par mācību iespējām PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”. Liepājas E. Melngaiļa mūzikas skolā, Liepājas Jūrniecības koledžā, kā arī Kuldīgas un Cīravas profesionālajās skolās.

Pulksten 16 sāksies pasākuma dalībnieku svinīgais gājiens no K. Ukstiņa ielas 17/23, kur vēl līdz šā gada martam atradās PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” līdz koncerta norises vietai Liepājas latviešu biedrības namam. Gājiens virzīsies pa K.Ukstiņa ielu, Siena ielu, Kungu ielu un Lielo ielu. Pasākuma rīkotāji atvainojas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem par radītajiem satiksmes ierobežojumiem gājiena laikā.  
Pulksten 17 Liepājas latviešu biedrības namā sāksies profesionālo skolu audzēkņu koncerts, kurā kolektīvus vērtēs žūrija.

Radošo dienu organizē PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Valsts Satura izglītības satura centrs kopā ar Liepājas domi un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru. Pasākumā piedalīsies astoņas profesionālās izglītības iestādes, kas darbojas Kurzemes kultūrvēsturiskajā novadā – PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums”, PIKC “Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums”, PIKC “Rīgas Valsts tehnikums”, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”, Rīgas Celtniecības koledža, PIKC “Saldus tehnikums”, PIKC “Ventspils tehnikums”, kā arī PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.


Pievieno komentāru

Liepājā