Liepājniekus sola informēt par koncertzāles būvniecības gaitu

Lai informētu Vecliepājas rajonā dzīvojošos liepājniekus par koncertzāles „Lielais dzintars” būvniecības darba gaitu un plānotajām aktivitātēm, jau tuvākajā laikā notiks būvniecības procesā iesaistīto personu tikšanās ar interesentiem, informē pašvaldībā.

Par šādu nepieciešamību pirmajā koncertzāles būvsapulcē vienojās  projekta vadītājs Gatis Griezītis, būvfirmas „Merks” pārstāvji un koncertzāles autoruzraudzības kompānijas „Giencke&Company Latvija” pārstāvji. Plānots, ka tikšanās notiks tuvāko divu nedēļu laikā, precīzs laiks tiks izziņots atsevišķi. Plānots, ka tikšanās notiks Liepājas domes telpās.

„Ir sapulcējušies labākie speciālisti no labākajiem, lai realizētu šo unikālo projektu,” pirmajā būvsapulcē norādīja projektu vadītājs Gatis Griezītis. Viņš arī ierosināja ideju par tikšanos ar iedzīvotājiem, kuri dzīvo topošās koncertzāles tuvumā un kuriem detalizēta informācijas saņemšana ir īpaši svarīga.

„Esam gatavi iesaistīties kopīga mērķa sasniegšanā. Ceru uz savstarpēji labām attiecībām, jo mūs sagaida sarežģīts darbs, mums jāstrādā konstruktīvi un ar lielu atbildības sajūtu”, uzsvēra Giencke&Company Latvija pārstāvis Mārcis Mežulis.

Jau ziņots, ka 2013.gada 1. augustā, Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde svinīgi parakstīja būvniecības darbu un autoruzraudzības līgumus par koncertzāles „Lielais dzintars” būvniecību Liepājā. Autoruzraudzības līgums tika parakstīts ar austriešu arhitektu Folkeru Gīnki, savukārt par būvniecības darbiem ar uzņēmumu  „Merks”.

Liepājas daudzfunkcionālā centra "Lielais dzintars" būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības izmaksas kopsummā ir Ls 21 272 783,53 (bez PVN). Būvniecības darbi tiks veikti laika posmā no 2013.– 2015. gadam.

Būvdarbi tiks veikti atbilstoši PS “Giencke & Company - Latvija” izstrādātajam tehniskajam projektam “Liepājas daudzfunkcionālais centrs “Lielais dzintars” Radio ielā Nr.8, Liepājā”.


Pievieno komentāru

Liepājā