Liepājniekus aicina uz erudīcijas spēļu vakaru

Turpinot iepazīšanos ar Latvijas iedzīvotājiem, kustība ''Par!'' sadarbībā ar ''Lielo viktorīnu'' šo piektdien, 10. novembrī, Liepājā rīko radošu erudīcijas spēļu vakaru ''Par prātu uz mēles''.

Spēles dalībnieki meklēs atbildes gan uz praktiskiem ikdienas jautājumiem, gan testēs zināšanas par vietējām aktualitātēm un valsts attīstību kopumā. Īpašu jautājumu sadaļu prāta asināšanai būs sagatavojis ''Par!'' biedrs fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs.

Šarmants, apburošs, dīvains, brīnišķīgs un patiess: kuru no šiem īpašības vārdiem nelieto kā fizikas terminu? Vai labākajām augstskolām jāsaņem vairāk naudas no valsts? Vai visus pasaules iedzīvotājus var satilpināt vienā cukura kubiciņā?

''Prāta spēļu formātu pirmo reizi izmēģinājām Valmierā un secinājām, ka iedzīvotājiem tas patīk, jo tas piedāvā radošu, inteliģentu vidi diskusijām. Nevēlamies būt klasiskā partija, kas kultūras namos lasa lekcijas par savas partijas programmu - gribam atklātu diskusiju un kopīgu darbošanos,'' uzsver kustības ''Par!'' valdes priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

Spēļu vakarā ''Par prātu uz mēles'' piedalīsies arī kustības ''Par!'' komanda, kuru pārstāvēs gan biedri, gan valdes priekšsēdētājs Daniels Pavļuts. Vienlaikus neformālā gaisotnē ''Par!'' aicinās ikvienu tuvāk iepazīties, dalīties pārdomās par kustības vērtībām un uzklausīs dalībnieku redzējumu.

Erudīcijas spēļu vakarā spēkosies aptuveni 10 komandas četru līdz sešu cilvēku sastāvā. Liepājnieki, kuri piektdienas vakaru vēlas pavadīt aizraujošā un intelektuālā gaisotnē, var pieteikt savu komandu līdz trešdienai, 8. novembrim, aizpildot anketu šeit.

''Par prātu uz mēles'' notiks piektdien, 10. novembrī, pulksten 19 ''Ideju bodē''.

Pievieno komentāru

Liepājā