Liepājniekus aicina uz bezmaksas veselīga uztura nodarbībām

Lai vairotu iedzīvotāju zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, Liepājas pilsētas pašvaldība projekta ''Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs'' ietvaros organizē izglītojošu publisko lekciju ciklu par veselīgu un sabalansētu uzturu. Nodarbības sāksies 28. augustā pulksten 18 un norisināsies radošajā telpā ''Ideju bode''.

Nodarbības vadīs sertificēta uztura speciāliste Līga Balode. Publisko lekciju un nodarbību laikā uztura speciāliste stāstīs par to, kāda ir sabalansēta un daudzveidīga uztura nozīme ikdienā, kā izvairīties no vienveidīga uztura, kādi pārtikas produkti ir kaitīgi veselībai, kā ierobežot cukura patēriņu ikdienā, kā ieviest vietējās pārtikas izmantošanu savā uzturā un citām tēmām, kas skar veselīga uztura pamatprincipus.

Nodarbību cikls ietver arī praktiskās nodarbības, kurās būs iespēja darboties kā ''pārtikas detektīvam'', pētot pārtikas produktu etiķetes un to uzturvērtību, uzzināt dažādus individuālos mērījumus, pielietojot bioimpedances svarus, kā arī izveidot savu veselīga uztura šķīvi. Meistarklasēs uztura speciālisti demonstrēs, kā pagatavot vienkāršu, taču veselīgu maltīti visai ģimenei.

Nodarbības norisināsies radošajā telpā ''Ideju bode'', kur par veselīgu uzturu stāstīs pieredzējusi uztura speciāliste un SIA ''OnPlate'' valdes locekle Līga Balode.

Uz lekciju ciklu aicināts pieteikties ikviens interesents, iepriekš zvanot pa tālruni 26176117 vai rakstot liga@onplate.lv. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots.

Pirmā publisko nodarbību cikla norises laiki:
28. augustā pulksten 18;
29. augustā pulksten 18;
30. augustā pulksten 18;
31. augustā pulksten 18.

Otrais nodarbību cikls norisināsies no 17. līdz 20. oktobrim, trešais no 14. līdz 17. novembrim.

Pievieno komentāru

Liepājā