Liepājniekus aicina apmeklēt Labo lietu nakts izpārdošanu

Ceturtdien, 10. novembrī, tirdzniecības namā ''Kurzeme'' sākot no pulksten 19 pulcēsies Liepājā pazīstami mūziķi, lai iepriecinātu apmeklētājus Labo lietu nakts izpārdošanas laikā, informē tirdzniecības centra pārstāvji.

Dziedošie liepājnieki – Toms Bokums, Zanda Štrausa, Līga Ēvaldsone un grupa ''Flying Bra'' parūpēsies par īpašu muzikālo programmu. Visu vakaru apmeklētājiem būs pieejama vēl nebijusi iepirkšanās iespēja – darbosies Labo lietu veikaliņš, kur ikviens varēs atrast un paņemt ko neparastu, un ar īpašu nozīmi tieši savai gaumei. Mazajiem pasākuma apmeklētājiem 3. stāvā būs iespēja darboties rotaļu stūrītī – piedalīties atrakcijās, līmēt, zīmēt un nodoties sejiņu apgleznošanai.

Vakara izskaņā tiks noteikti loterijas uzvarētāji, kuri būs veikuši pirkumu vakara stundās un cīnīsies par lieliskām balvām – atpūtu divām personām ''Piena muižā'' un iespēju doties uz ''Roma Cafe'', un izbaudīt kafijas pauzi ar gardām kūkām.

Labo lietu nakts izpārdošana norisināsies tikai trīs stundas, no pulksten 19 līdz 22. Šajā laikā tirdzniecības nama ''Kurzeme'' klienti varēs izmantot atlaides līdz pat 70%.

Pievieno komentāru

Liepājā