Liepājnieks Jānis Spinga kļuvis par oriģinālāko cilvēku Latvijā

Ar atraktīvu ballīti piektdien, 2. decembrī, klubā Kaļķu vārti notika starptautiskā Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursa noslēgums. Tā laikā skaļu ovāciju pavadībā ar pārliecinošu uzvaru konkursā kā Latvijas oriģinālākais cilvēks tika titulēts Chocolate Events radošo pasākumu organizētājs Jānis Spinga, kurš par savu dzimto pilsētu sauc Liepāju.

Jau 2012. gada februārī Jānis Spinga izmantos konkursā iegūto balvu - dosies elpu aizraujošā ceļojumā uz Losandželosu, lai piedzīvotu ekskluzīvu un pārdrošu lidojumu bezsvara stāvoklī Zero-G lidmašīnā, kā arī piedalītos unikālā ballītē slavenā žurnāla Playboy dibinātāja Hjū Hefnera savrupmājā Playboy Mansion.

"Laiks iekarot Amerikas rietumkrastu – Losandželosu, kurā es viesošos pirmo reizi! Tadēļ paldies Stoli un visiem maniem atbalstītājiem, kuri man sniedz šo lielisko iespēju. Turklāt lidot bezsvara stāvoklī – tas ir mans bērnības sapnis", ar saviļņojumu balsī uzreiz pēc rezultātu paziņošanas teica Stoli Oriģinālāko cilvēku konkursa uzvarētājs Jānis Spinga. Viņš arī solīja savus piedzīvojumus Losandželosā iemūžināt video, lai pēc tam par redzēto dalītos ar saviem atbalstītājiem. Līdz ar viņu par uzvaru priecājās arī Jāņa sieva Sindija Vilde.

Intriga par konkursa uzvarētāju gaisā virmoja vēl līdz pēdējai sekundei – par to parūpējās vakara vadītājs Andris Bulis. Lai kopā sagaidītu konkursa rezultātus, visus superfinālistus, tostarp B-Bāra bārmeni Andri Reizenbergu un Brain Games tirdzniecības speciālisti Munisi Lamberti bija ieradies atbalstīt arī krietns pulks draugu. Tāpat ballītē varēja sastapt arī pārējos konkursa finālistus.

"Stoli jau iepriekš zināja, ka Latvijā ir daudz oriģinālu cilvēku, taču konkursa laikā atklājās, ka mēs Latviju varētu pat saukt par oriģinālāko cilvēku lielvalsti! Tāpēc paldies par atsaucību visiem konkursa dalībniekiem, kuri parādīja, ka oriģinalitāte var izpausties visdažādākajos veidos, un iedvesmoja Stoli jauniem darbiem," uzrunā klātesošajiem teica Stoli pārstāve Liene Grizāne.

Pievieno komentāru

Liepājā