Liepājnieki noslēgs ziemas peldēšanas sezonu

Svētdien, 24.aprīlī, pulksten 14.00 atpūtas vietā “Beberliņi” pulcēsies Liepājas ziemas peldētāji no kluba “VeloRonis”, lai ar kopīgu peldi noslēgtu 2015./2016. gada ziemas peldēšanas sezonu. Lai laicīgi gatavotos nākamai ziemas peldēšanas sezonai, uz tikšanos aicināti arī interesenti, kuri varēs uzdot jautājumus par rūdīšanos, informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova. 

Ziemas peldes Liepājas roņi aizsāka pērn 11.oktobrī un šosezon pirmo gadu ik svētdienu pulcējās Beberliņos, lai kopīgi uzturētu tur pašu spēkiem ierīkoto āliņģi un rūdītos. Šosezon klubam pievienojušies arī jauni roņi. Kāds no jaunajiem roņiem peldējis individuāli jau vairākus gadus, citam šī ir pirmā ziemas peldēšanas sezona. Taču visi atzīst, ka ziemas peldes kompānijā ir patīkamākas, drošākas un iedvesmojošākas. Aukstākā temperatūra, kurā šogad Liepājas roņi devās āliņģī, bija -17 grādu, ūdens 0 grādu.

Klubs “VeloRonis” sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību tradicionāli arī šogad janvārī rīkoja ziemas peldēšanas čempionātu “VeloRoņa kauss 2016”. Kluba biedri piedalījās starptautiska mēroga sacensībās Jelgavā, ieguva 6 godalgotas vietas Latvijas čempionātā Jūrmalā un apmeklēja ziemas peldētāju salidojumu Ventspilī.

Gatavojoties vasaras sezonai, kluba biedri plāno vasaras veloaktivitātes, kas ir otra biedrības darbības joma.

Ikviens, kurš vēlas kļūt par ziemas peldētāju, aicināts jau vasarā uzsākt rūdīšanos ar peldēm upēs, ezeros un jūrā, lai jau rudenī pievienotos roņu pulkā!


Pievieno komentāru

Liepājā