Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājnieki no starptautiskas žēlsirdības misijas saņēmuši vismaz 2000 pārtikas paku

Organizācijas "Jaunatne ar misiju" starptautiskais starpkonfesionālais žēlsirdības projekts Liepājā ir noslēdzies. Sociālais dienests arī saņēmis apkopojumu par to, cik ģimenes un cilvēkus jaunieši šajās dienās paspējuši apciemot un aicina liepājniekus izturēties ar sapratni, ja kādās mājās gaidītie ciemiņi neieradās. Misijas vadītāji informē, ka katru dienu nācies uzkavēties ilgāk par plānoto laiku utt. Pavisam liepājniekiem nogādātas visas 2000 atvestās pārtikas pakas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Jaunatnes ar misiju" koordinatore Anda Pūliņa: "Gribam pateikt paldies visiem Liepājas iedzīvotājiem par lielo sirds siltumu un mums izrādīto mīlestību. Katrā mājā, ko apmeklējām tikām uzņemti kā seni draugi, un bieži vien pavadījām daudz vairāk laika, kā bijām domājuši vai plānojuši. Gribam pateikt paldies arī visiem, kas aktīvi strādāja kopā ar mums un ieradās uz mūsu organizētajiem pasākumiem. Mūsu galvenais mērķis bija svētīt pilsētu, bet šīs nedēļas laikā tikām svētīti arī mēs. Gribam atvainoties visiem tiem, kuru mājās nepaspējām apciemot, un nesanāca būt kopā ar jums šajā nedēļā. Dieva svētības vēlot, mēs 500 cilvēki no 33 valstīm paturēsim Liepāju savās lūgšanās un sirdīs!".

Kā zināms, Liepājā no 23. februāra līdz 3. martam sabiedriskā organizācija "Jaunatne ar misiju" rīkoja Starptautisko kristīgās žēlsirdības projektu, kura laikā bija plānots apciemot ap 2000 cilvēkus un ģimenes viņu mājvietās. Akcijas laikā jaunieši apmeklēja tos trūcīgos liepājniekus, kuri Sociālajā dienestā bija devuši savu rakstisku piekrišanu, ka viņus apmeklē mājās – vientuļus, vecus cilvēkus,  daudzbērnu ģimenes, cilvēkus ar kustību traucējumiem u.c.

Pievieno komentāru

Liepājā