Liepājnieki iekļuvuši vokālā mūzikas konkursa "Balsis 2014" finālā

Liepājas vokālais ansamblis „Gaismiņa” (mākslinieciskā vadītāja Dzintra Orba, vokālais pedagogs Ieva Dreimane) mērķtiecīga darba rezultātā kā vienīgais kolektīvs no Liepājas iekļuvis konkursa „Balsis 2014” finālā.

Lai tiktu uz fināla konkursu, kas 12. aprīlī norisināsies Rīgā, novadu skatē bija nepieciešams izcīnīt augstākās pakāpes diplomu. Novadu skatēs kopumā piedalījās 113 vokālie ansambļi, no kuriem augstākās pakāpes diplomu saņēma 19 ansambļi.

„Esam gandarīti par šo sasniegumu, jo zinām, ka fināla konkurss ir ceļš uz dziesmu svētkiem. Skates laikā meiteņu emocionālais sniegums aizkustināja daudzu klausītāju sirdis. Meitenes ikkatru dziesmu iznesa ar vislielāko mīlestību un sapratni, tādējādi radot neaizmirstamas sajūtas ne tikai klausītājiem, bet arī sev. Žūrijas komisija bija patīkami pārsteigta arī par ansambļa skaistajiem un gaumīgi izveidotajiem tērpiem, kuri tapuši pateicoties Liepājas Izglītības pārvaldes un ansambļa dalībnieku vecāku atbalstam. Tērpus veidojis nu jau Latvijā atzinību guvušais uzņēmums „Linu lāde””, gandarīta žūrijas novērtējumu ir Dz. Orba.

Kā stāsta Dz. Orba, vokālajā ansamblī „Gaismiņa” muzicē mērķtiecīgi un strādāt griboši cilvēki. Ansambļa moto ir: ”Ja tu visu dzīvē darīsi ar mīlestību un ieguldīsi darbu lietās, kas tev patīk, tad sasniegsi visus savus mazos un lielos sapņus”.  Vadoties pēc šī moto, arī ansamblis „ Gaismiņa” šogad ir sasniedzis savu mazo sapni, dāvājot Liepājai un liepājniekiem skaistu dāvanu pilsētas dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Liepājā