Liepājnieki iegūst tramvaju vadītāju kvalifikāciju

Ceturtdien, 3.martā, tramvaju vadītāju kvalifikāciju, sekmīgi nokārtojot gala eksāmenu, ieguva visi astoņi liepājnieki, kas pagājušā gada oktobra sākumā uzsāka mācības autoskolā “Realproff”. Uzņēmuma “Liepājas tramvajs” sadarbība ar autoskolu ir ilgstoša un izveidojusies veiksmīga, pateicoties sadarbībai un abpusējam mērķtiecīgam darbam.

Kā atzina jaunie tramvaju vadītāji, mācīties vadīt tramvaju vērienīgas būvniecības darba apstākļos bija sarežģīti un liels izaicinājums, tādēļ gandarījums par paveikto īpaši liels, informē SIA "Liepājas tramvajs" projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Uzņēmuma “Liepājs tramvajs” valdes loceklis Aigars Puks izteica pateicību pedagogiem un instruktoriem, kas palīdzēja kursantiem apgūt jauno profesiju, dalījās pieredzē un amata noslēpumos: “Iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju nenoliedzami ir grūti, jo šis darbs ir pastiprinātas spriedzes apstākļos, jāspēj paredzēt un pareizi reaģēt negaidītu situāciju rašanās gadījumos, ievērojot satiksmes un pasažieru drošību. Man ir liels gandarījums, ka netrūkst interese par šo profesiju. Prieks, ka kursanti ne tikai vēlējās iegūt tramvaja vadītāja kvalifikāciju, bet pierādīja, ka var to izdarīt!”

Kā atzina uzņēmuma “Liepājas tramvajs” vadība, patlaban darbu jaunajiem tramvaju vadītājiem piedāvāt nevar, bet tas esot tikai laika jautājums. Kadru mainība uzņēmumā ir zema, tomēr dabiski personāls noveco, tādēļ ir labi, ja ir sagatavoti jauni kadri, kas gatavi pieņemt izaicinājumu strādāt par tramvaju vadītājiem.

Pievieno komentāru

Liepājā