Liepājnieki gatavosies piedzīvojumu sacensībām "Karostas mezgls"

Trešdien, 9. septembrī, pulksten 19:00 Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta laukumā, Ganību ielā 106, gatavojoties piedzīvojumu sacensībām “Karostas mezgls”, norisināsies pirmais no diviem bezmaksas aktīvajiem vakariem.

Izaicinājumu alkstošie sporta entuziasti un ikviens aktīva dzīvesveida piekopējs tiek aicināts uz īpašu  "Karostas mezgla" aktīvo vakaru, kas notiks sadarbībā ar sporta klubu "CF Liepāja".

Aktīvā vakara dalībniekiem būs iespēja “CF Liepāja” trenera Gundara Lauvas vadībā iesildīties un atsildīties, kā arī piedalīties augstas intensitātes treniņā.

Kā norāda sporta kluba treneris, tad šajā aktīvajā vakarā īpaši fokusēsimies uz ātru un efektīvu šķēršļu pārvarēšanu komandā. “Kā zināms, tad komanda ir tik spēcīga, cik komandas vājākais posms. Dažbrīd vājākais posms ir sadarbība un savstarpējais atbalsts. Tāpēc šoreiz treniņu procesu padarīsim interesantu, dalīsimies komandās, lai kopā, pārvarot šķēršļus, sajustu komandas garu un pārbaudījumus pieveiktu ar smaidu,“ aktīvā vakara programmu komentē “CF Liepāja” treneris Gundars Lauva. 

Nākošais “Karostas mezgla” aktīvais vakars tiks organizēts 16. septembrī atpūtas vietā “Beberliņi”, kuru vadīs Zemessardzes 44. kājnieku bataljona pārstāvji.

Jau vēstīts, ka šoruden, 26. septembrī, Liepājā norisināsies atraktīvas piedzīvojumu sacensības dabā "Karostas mezgls", kurās dalībniekiem būs jāpieveic 7 km gara trase ar vairāk nekā 30 šķēršļiem un uzdevumiem.

Dalībnieki aicināti pieteikties startam 26. septembra sacensībās gan individuāli, gan komandā. Komandas sastāvā jābūt četriem dalībniekiem, kurā noteikti jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem. Reģistrācija mājas lapā izraviens.eu līdz 23. septembrim. Tur arī atrodama detalizētāka informācija par dalības maksām.

Izturības un veiklības skrējiens "Karostas mezgls" norisināsies sporta sērijas "Izrāviens" ietvaros, kas radīta, lai bagātinātu pilsētas sporta dzīvi. Visi finišējušie turpinās cīņu par sporta sērijas "Izrāviens" kausu. Jau vēstīts, - lai to iegūtu, dalībniekiem jāpiedalās vismaz trīs sporta sērijas "Izrāviens" sacensībās. Jo, finišējot katrā no pasākumiem, papildus konkrētā pasākuma apbalvojumiem dalībnieks saņems ieskaites punktus, kas ļaus pretendēt uz lielo balvu. Kopumā tiks apbalvoti labākie seši vīrieši un sievietes individuālajā vērtējumā.

Pašreizējie sporta sērijas kopvērtējuma līderi sieviešu un vīriešu grupās pēc sporta sērijas pirmajiem diviem posmiem – “Jēkaba krosa” un ”Liepājas pusmaratona”, ir liepājnieki Irīna Štūla-Pankoka un Kaspars Tūbelis.


Liepājas sporta sērijas "Izrāviens"
komunikācijas vadītājs
Mārtiņš Jansons

Pievieno komentāru

Liepājā