Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājniece Linda Brūdere iepazīst Austrālijas plašumus

“Sirsnīgi nosvinot Ziemassvētkus Latvijā, 2019. gadu jau sagaidījām Sidnejā,” stāstu par pārcelšanos no Latvijas trešās lielākās pilsētas Liepājas ar pārdesmit tūkstošiem iedzīvotāju uz Austrālijas rietumu lielāko pilsētu Pērtu ar diviem miljoniem ļaužu sāk liepājniece Linda Brūdere. Austrālijā viņa dzīvo nepilnu gadu, uz eksotisko kontinentu jauno sievieti aizveda Liepājā notikusi liktenīga iepazīšanās ar Austrālijas latvieti.

Lindas bērnības pilsēta ir Durbe, ar ko viņai saistās skaistākās atmiņas, taču par mājām sauca Liepāju. Linda koncertzālē “Lielais dzintars” vadīja mārketinga nodaļu. “Lielas pārmaiņas manā dzīvē ieviesa liktenīga iepazīšanās ar manu topošo vīru – Austrālijas latvieti. Kopīgi izlēmām, ka uz noteiktu laiku pārcelsimies uz Austrāliju,” stāsta sieviete.

Liels pārbaudījums bijusi vīzas iegūšana – gana sarežģīts, laikietilpīgs un dārgs process. “Ilgi nedrīkstēju strādāt, jo nebija saņemta atļauja,” min Linda. Tagad sieviete strādā  dzīvesbiedra izveidotā biznesā. “Uzņēmuma klienti ir hosteļu īpašnieki visā pasaulē. Kad ieradāmies, mēnesi pavadījām ceļā un automašīnā. No Sidnejas līdz Pērtai mērojām seštūkstoš kilometru! Tikāmies ar klientiem, bet ceļojums galvenokārt bija simboliska iepazīšanās ar jaunajām mājām. Pērta ir kā maza Latvija – ar aptuveni diviem miljoniem iedzīvotāju, to apskalo Indijas okeāns.”

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 5. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Liepājā