Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājniece Laine Laugale-Veilande labdarības kustībā palīdz vientuļajām māmiņām mazturīgajām jaunajām ģimenēm 3

Liepājniece Laine Laugale-Veilande šogad aizsākusi labdarības kustību, kurai dots nosaukums “Tu esi gaidīts”. Laine kopā ar trīs līdzīgi domājošām sievietēm – Karlīnu Ingi, Elīnu Mikni un Sintiju Frišfeldi – uzsākusi labdarības projektu, lai palīdzētu vientuļajām māmiņām, grūtniecēm un mazturīgām jaunajām ģimenēm. Četru dāmu komanda cer, ka viņu vēlme palīdzēt iedvesmos arī citus un kustība vērsīsies plašumā. Galu galā – dodot gūtais neatņemams.

Laine pastāsta, ka ideja par labdarības projektu, kura mērķauditorija ir tieši jaunās vientuļās māmiņas un mazturīgās ģimenes, radusies jau pavasarī. Lai gan pati ir galvenā projekta kūrētāja, vēlmi palīdzēt un iesaistīties izrādījušas vēl trīs sievietes. Lainei šis nav pirmais labdarības projekts. Arī iepriekš liepājniece izrādījusi iniciatīvu un vēlmi palīdzēt citiem. “Tu esi gaidīts” ir jau ceturtais viņas realizētais labdarības projekts.

Liepājas publika šādā ziņā ir ļoti atsaucīga,” prieku pauž Laine. Tad nu šogad – laikā pirms Ziemassvētkiem – ikviens aicināts ziedot un kļūt par daļu no iniciatīvas “Tu esi gaidīts”.

“Man pašai ir divi bērniņi, tādēļ es apzinos, cik daudz finansējuma tas tomēr prasa,” atklāj Laine. Savukārt, ja kāds vēlas ziedot ko lielāku, ko nav iespējams ievietot ziedojumu kastē, Laine aicina vispirms sazināties ar “Tu esi gaidīts” projekta īstenotājām. Informāciju par labdarības projektu var atrast sociālajā vietnē “Facebook”.

Plašāk par labdarības kustību lasiet "Kursas Laika" 8. novembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

M.

Ko nozīmē vientuļa? Nav laulības reģistrācijas apliecības? Ja gultas biedrs gultā ir, tad kāda var būt vientuļa māmiņa. Katru, kura nav precējusies, sauksim par vientuļu :(

pirms gada, 2018.11.08 12:02

N.

Precējusies arī var būt vientuļa , kamēr vīrs pelna naudu kaut kur tālumā.

pirms gada, 2018.11.08 14:15

O.

Tad jau vientuļa skaitās arī, ja vīrs sēd blakus bet nepievērš uzmanību???:)))

pirms gada, 2018.11.09 21:10

Liepājā