Liepājas ziemeļu daļas iedzīvotājiem nodrošinās tiešos autobusu reisus uz autoostu

Sākot ar 10. oktobri, Liepājas ziemeļu daļas iedzīvotājiem katru rītu tiks nodrošināts tiešais autobusu reiss uz Liepājas autoostu, bet vakaros 24. maršruta autobusi kursēs pretējā virzienā, aģentūru LETA informēja AS "Liepājas autobusu parks" valdes loceklis Māris Ārbergs.

Tiešo reisu mērķis ir nodrošināt pasažieriem ērtu pārsēšanos starppilsētu autobusā. Rītos autobusi kursēs no Liepājas reģionālās slimnīcas rajona caur Zaļās birzs, Tosmares, Karostas un "Laumas" rajonu, pa Pulvera ielu līdz autoostai, bet vakaros pretējā virzienā.

"Lai Liepājas ziemeļu daļas iedzīvotājiem nodrošinātu ērtākus starppilsētu braucienus, esam plānojuši reisus pasažieru nokļūšanai uz autoostu. Ierosme izveidot reisu, kas atrisinātu cilvēku nokļūšanu autoostā uz plānoto starppilsētu braucienu, radās, uzklausot klientu ieteikumus, tādēļ esam droši, ka pēc šī pakalpojuma būs pieprasījums," atzina Ārbergs.

Maršrutā uz autoostu autobusi rītos aties no pieturas "Slimnīca" pulksten 3.45, 4.55 (nekursēs sestdienās un svētdienās) un 5.45, kas attiecīgi pienāks autoostā pulksten 4.20, 5.30 un 6.30.

Maršrutā uz slimnīcu vakaros no autoostas autobuss aties pulksten 22.25, 23.25 un 23.55 un pienāks gala pieturā attiecīgi pulksten 22.58, 23.58 un 00.28.

Pasažieriem iekāpšana un izkāpšana ir paredzēta visās pieturvietās attiecīgajā maršrutā. Liepājas autoostā iekāpšana un izkāpšana paredzēta pie 2. perona.

Pievieno komentāru

Liepājā