Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Zāļu ielas eko veikala īpašniece: Jārada cilvēkos vēlme vairāk atbalstīt vietējos mazos uzņēmumus

Jārada cilvēkos vēlme vairāk atbalstīt vietējos mazos uzņēmumus un, cerams, "Mazā biznesa diena", kas norisināsies 16.novembrī, to veicinās, biznesa portālam "Nozare.lv" atklāja Liepājas Zāļu ielas eko veikala īpašniece īpašniece Antra Piķele.

2010.gadā dibinātais uzņēmums SIA "Eco Arm" tika radīts, jo Piķele saprata, ka Liepājā nav iespējams iegādāties ekoloģiskus un veselīgus produktus.

"Tagad mūsu veikaliņā var katru otrdienu pasūtīt visus lauku labumus no bioloģiskās zemnieku saimniecības "Kūdraji", var iegādāties veselīgu, ekoloģisku, bezglutēna pārtiku, higiēnas preces, dabīgas preces bērniem, ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus, kosmētiku, griķu sēnalu spilvenus un citas dabai un cilvēkiem draudzīgas lietas," stāstīja uzņēmuma īpašniece.

Piķele ar uzņēmējdarbību nodarbojos gandrīz četrus gadus, uzsākt biznesu ļāvušas gan iepriekš uzkrātās zināšanas, gan Eiropas Savienības atbalsts, piedaloties Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā "Atbalsts komercdarbības uzsākšanai".

Eko veikals šogad iesaistīties Mazo un vidējo uzņēmumu foruma iniciatīvā "Mazā biznesa diena", kas visā Latvijā norisināsies 16.novembrī. "Izlēmām piedalīties, jo šādā veidā ceram sniegt informāciju par mums plašākam interesentu lokam, kā arī tā būs iespēja piedāvāt interesantus risinājumus klientiem un rast jaunas sadarbības iespējas," sacīja Piķele.

Viņa norādīja, ka patlaban Liepājā ekonomiskā situācija nav visai spoža, tāpēc veikals apsvēra ideju sestdienās vairs nestrādāt, taču, uzzinot par "Mazā biznesa dienu", eko veikala īpašniece nolēma, ka veikals tomēr līdz Jaunajam gadam sestdienās strādās, klientiem izstrādājot īpašus piedāvājumus, piemēram, dažādas degustācijas, radošās darbnīcas bērniem un izglītojošas pēcpusdienas pieaugušajiem.

Piķele cer, ka "Mazā biznesa dienas" ietvaros par vietējo eko veikalu uzzinās vēl vairāk to cilvēku, kam veikala produkcija varētu šķist noderīga. Tāpat viņa pauž cerību, ka iniciatīva raisīs cilvēkos vēlmi vairāk atbalstīt mazos un vietējos uzņēmumus.

Jau ziņots, ka Latvijas Mazo un vidējo uzņēmēju foruma ("MVU Forums") iniciatīva "Mazā biznesa diena" visā Latvijā norisināsies šā gada 16.novembrī.

"Mazā biznesa dienas" mērķis ir dot iespēju mikro un mazajiem uzņēmējiem iegūt jaunus klientus, aicinot patērētājus atbalstīt viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Dalību iniciatīvā uzņēmēji var reģistrēt portālā "www.mazabiznesadiena.lv".

Iniciatīvu organizē "MVU Forums", to atbalsta Ekonomikas ministrija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, VAS "Latvijas Pasts", SIA "Lursoft" un banka "Citadele". Informatīvie partneri ir aģentūra LETA, laikraksts "Dienas Bizness" un Latvijas Televīzija.

Pievieno komentāru

Liepājā