"Liepājas Valsts tehnikums" rīkos "Info dienu"

Ceturtdien, 14. aprīlī, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” mācību korpusos Liepājā Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51 no pulksten 11 līdz 16 norisināsies “Info diena”.

Skolu jaunieši, viņu vecāki, skolotāji un citi interesenti  aicināti apmeklēt tehnikuma renovētās telpas un iepazīties ar piedāvājumu, ko skola piedāvā apgūt gan pēc 9. klases, gan pēc 12. klases. Kopumā nākamajā mācību gadā PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” piedāvās apgūt 17 profesijas pēc pamatskolas un sešas programmas pēc vispārējās izglītības iegūšanas, informē PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Ārējo sakaru organizatore Ieva Skābarde.
 
No pulksten 11 tehnikuma mācību klasēs un praktisko nodarbību darbnīcās notiks profesiju paraugdemonstrējumi, dažādas audzēkņu darbu izstādes, radošās darbnīcas un konkursi. Būs iespēja izstaigāt tehnikuma renovētās telpas, iepazīties ar jaunāko mācību aprīkojumu un tehnoloģijām.

Interesentus ekskursijās vedīs tehnikuma audzēkņi, līdz ar to būs iespēja izjautāt ne vien par mācību procesu skolā, bet arī par sadzīvisko pusi. 

Atgādinām, ka PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” pēc rekonstrukcijas atgriezies mācību telpās, kas izvietotas Liepājā Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51.

Pievieno komentāru

Liepājā