Liepājas uzņēmumi un NVO aicinātas piedāvāt savu kontrolpunktu orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā"

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, 4.maijā Liepājā jau piekto reizi notiks orientēšanās spēles komandām „Liepājas pēdas Latvijā”. Arī Liepājas uzņēmumi un Nevalstiskās organizācijas (NVO), kas vēlas iepazīstināt ar savu darbību plašāku sabiedrību, aicinātas iesaistīties spēļu norisē, piedāvājot sava uzņēmuma vai biedrības teritorijā organizēt spēļu kontrolpunktu, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Uzņēmumiem un NVO, kurām ir interese pie sevis kontrolpunktā uzņemt spēļu dalībniekus, aicinātas pieteikties līdz 11.martam, rakstot uz e-pastu antra.bruna@dome.liepaja.lv vai zvanot pa tālruni 63404770.

Aktivitātes kontrolpunktos nodrošinās spēļu organizatori, savukārt uzņēmumi un biedrības tiks aicinātas iesniegt par sevi un savu darbību interesantu informāciju, kas tiks ievietota orientēšanās kartē un pareizo atbilžu avīzē, ko saņems katrs spēles dalībnieks. Katram kontrolpunkta īpašniekam ir iespēja dalībniekiem piešķirt arī savu speciālbalvu.

Pagājušajā gadā orientēšanās spēlēs “Liepājas pēdas Latvijā” piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 1066 dalībnieki 244 komandās.

Pievieno komentāru

Liepājā