Liepājas Universitātes svinības noslēdz ar vērienīgu balli

Ar lielu balli savas svinības noslēgusi Liepājas Universitāte. Tā uz lustēšanos bija saaicinājusi daudzus viesus, kā arī baudīja dažādus priekšnesumus.

"Pirmo reizi bija tik liela balle, ar tik daudziem lūgtajiem viesiem," stāsta Liepājas Universitātes Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas konsultante Zanda Borga. Viņa norāda, ka ballē piedalījušies universitātes darbinieki, Studentu padomes pārstāvji, kā arī viesi.
Liepājas Universitātes akadēmiskā balle sākusies pēc baļļu vislabākajām tradīcijām. Viesi ieradušies pa sarkano paklāju, viņus sagaidījis rektors Oskars Zīds ar kundzi. Pēc tam bijusi O. Zīda svinīgā uzruna un apsveikumu saņemšana. Sveicēju vidū bijusi gan Klaipēdas Universitāte, gan Daugavpils Universitāte, gan citu Latvijas augstskolu rektori.

Ballē priecējis bērnu vokālais ansamblis "Gaismiņa", "Atštaukas" un grupa "De Capo". Balles vadītājis bijis Ēriks Vilsons. Pulksten 23 sākusies iespaidīgās kūkas ēšana. "Šī balle pielika punktu Liepājas Universitātes svinībām," piebilst Z. Borga.
Jau ziņojām, ka 1. septembrī Liepājas Universitāte sarīkoja koncertu un uguņošanu.

Pievieno komentāru

Liepājā