Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitātes studenti dodas studēt un stažēties ārpus Latvijas

Pavasara semestrī 13 Liepājas Universitātes (LiepU) studenti, izmantojot Eiropas Savienības izglītības, mācības, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sniegtās iespējas, studijas vienu semestri turpinās kādā no Eiropas augstskolām.

7 studenti, kas Erasmus+ apmaiņā devās rudens semestrī, pieņēmuši lēmumu studiju termiņu pagarināt uz visu mācību gadu.

Erasmus+ studiju mobilitātes sniegtās iespējas izmantos studenti no bakalaura studiju programmas „Biznesa un organizāciju vadība”, „Kultūras vadība”, „Informācijas tehnoloģija”, „Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija”, „Skolotājs”, „Eiropas valodu un kultūras studijas”, „Jauno mediju māksla”, „Dizains”, „Baltu filoloģija un kultūra” un maģistra studiju programmas „Jauno mediju māksla”.

Savukārt Erasmus+ prakses mobilitātē dosies studenti no bakalaura studiju programmas „Komunikācijas vadība”, „Mehatronika” un „Skolotājs”.

Studenti ir izvēlējušies dažādu valstu augstskolas – Centrāl-Maķedonijas Tehniskās izglītības Institūtu (Grieķija), Klaipēdas Valsts koledžu (Lietuva), Leirias Politehniskajā institūtu (Portugāle), Rietumbohēmijas Universitāti (Čehija), Mateja Bela Universitāti (Slovākija), Lilabeltas Universitātes koledžu (Dānija), Anadolu Universitāti (Turcija), Tamperes Lietišķo zinātņu Universitāti (Somija), Bauhausa Universitāti (Vācijā) un Viļņas Universitāti (Lietuva).

Ārzemju sakaru daļa pauž gandarījumu, ka šajā semestrī ir palielinājusies studentu interese par Erasmus+ prakses iespējām kādā no institūcijām ārvalstīs, jo stažēšanās ārpus Latvijas ir līdzeklis kā studentam palīdzēt piemēroties darba tirgus prasībām Eiropas mērogā, apgūt īpašas prasmes un izprast ekonomisko un sociālo kultūru attiecīgajā valstī.

Plašāku informāciju par Erasmus+ apmaiņas programmu var uzzināt šeit: http://www.liepu.lv/lv/48/lpp--erasmus vai sazinoties ar Ārzemju sakaru daļu, rakstot uz e-pastu erasmus@liepu.lv vai zvanot pa tālruni 63407762.

Ārzemju sakaru daļa informē, ka ikviens interesents š.g. 10. un 11. februārī aicināts apmeklēt informatīvos seminārus par Erasmus+ iespējām.


Informāciju sagatavoja:
LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste 
Kristīne Milberga

Pievieno komentāru

Liepājā