Liepājas Universitātes mērķstipendiju saņem Māris Dejus

Jau trešo gadu Liepājas Universitāte pavasara semestrī piešķir mērķstipendiju  vidusskolēnam, kurš kļūs par šīs augstskolas studentu, informē Liepājas Universitātes Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.
   
Šogad par Liepājas Universitātes stipendiātu ir kļuvis Liepājas 1. ģimnāzijas 12. klases skolnieks Māris Dejus, kurš pēc skolas beigšanas ir plānojis studēt Liepājas Universitātē Jauno mediju mākslu.
   
Māris atzīst, ka ir mērķtiecīgs un savu nākošo profesiju izvēlas ļoti apzināti: „Stipendijas iegūšana ir motivācija palikt Liepājā. Esmu pārliecināts, ka ir jādara tas, kas patīk. Liepājas Universitātes piedāvātā Jauno mediju mākslas programma ir vienīgā Baltijā. Man ir svarīgi palikt savā dzimtajā pilsētā, bet, iegūstot izglītību, varēšu to pielietot, izmantojot kaut visas pasaules piedāvātas iespējas.”
   
Liepājas Universitātes rektora pienākumu izpildītāja Ieva Ozola skaidro: „Piedāvāt stipendiju ir viens no veidiem, kā varam piesaistīt nākamo studentu, kā arī labi zinām, ka finansiālais nodrošinājums ir svarīgs ikvienam, un mēs varam vismaz vienu jaunieti gadā atbrīvot no domām par materiālo nodrošinājumu.”
   
Māris Dejus nenoliedz, ka dzīvē viņu interesē daudz kas, bet 21. gadsimta priekšrocība ir tā, ka ir iespējams daudzas lietas apvienot, būt vispusīgam, un tajā pašā laikā sekot savam mērķim.


Pievieno komentāru

Liepājā