Liepājas Universitātē viesosies un lekcijas lasīs Cīrihes Lietišķo zinātņu universitātes lektore

No 5. līdz 8. novembrim Liepājas Universitātē (LiepU) projekta "Sadarbības augsnes zinātnē izveide un attīstība starp Cīrihes Lietišķo zinātņu universitāti un Liepājas Universitāti" laikā viesosies Cīrihes Lietišķo zinātņu universitātes (CLZU) lektore Ph.D. Beatrice Kulli Honauere, ziņo LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Lektore tiksies ar Dabas un inženierzinātņu fakultātes un Ārzemju sakaru daļas pārstāvjiem, kā arī lasīs lekcijas vides ķīmijā studiju programmas "Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija" studentiem un sniegs zinātniskas konsultācijas LiepU Vides pētījumu centra pētniekiem augsnes zinātnes jomā.

Savukārt ikviens interesents tiek aicināts 6. novembrī plkst. 10.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 229. telpā, apmeklēt lekciju "Augsnes aizsardzības nodrošināšana Šveicē". Lekcija notiks angļu valodā.

Projekta mērķis ir izveidot un attīstīt sadarbību starp Cīrihes Lietišķo zinātņu universitāti un Liepājas Universitāti augsnes zinātnēs, kas ir jauna un inovatīva disciplīna kā vides aizsardzībā, tā vides inženierijā.
Balstoties uz Cīrihes Universitātes pieredzi un zināšanām augsnes zinātnē, LiepU vēlas nodrošināt jaunāko zinātnisko un praktisko atziņu implementāciju bakalaura studiju programmā "Vides un atjaunojamo resursu inženierija un pārvaldība", kā arī stiprināt Vides pētījumu centra zinātnisko kapacitāti.

Projektu finansē grantu shēma "Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā", kas piedāvā iespēju Latvijas augstskolām un zinātniskajām institūcijām uzaicināt Šveices zinātniekus vadīt lekcijas Latvijas augstskolās un apmainīties ar visu veidu zinātnisko pieredzi.

Pievieno komentāru

Liepājā