Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte vienojas par sadarbību ar Taivānu

Liepājas Universitāte konceptuāli vienojusies par sadarbību ar Taivānu, informē Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Šonedēļ Liepājas Universitātē iepazīšanās vizītē bija ieradušies Taipejas misijas Latvijā pārstāvji. Delegācija kopā ar Liepājas pilsētas domes pārstāvjiem tikās ar Liepājas Universitātes vadību, iepazinās ar Liepājas Universitāti, pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas pētniecībā, pasniedzēju un studentu apmaiņā. Pārrunāti tika arī starpvaldību līgumi izglītības jomā, stipendiju piešķiršanas iespējas studentu un pētnieku mobilitātēm. Vizītes laikā notika vienošanās ar Taipejas misijas pārstāvi par palīdzību Taivānas partneru piesaistē Liepājas Universitāti interesējošās sadarbības jomās.

Liepājas Universitāte Ārzemju sakaru daļas vadītāja Agita Auza pauž gandarījumu par panākto konceptuālo vienošanos: "Vizīte noritēja ļoti veiksmīgi, esmu apmierināta ar rezultātu. Tika skaidri izteikti sadarbības priekšlikumi, pašlaik atliek atrast partneraugstskolas un sākt reālu darbību."

Pašlaik Liepājas Universitātē ir izstrādāts skaidrs piedāvājums gan apmaiņu programmu studentiem, gan interesentiem, kuri vēlas studēt starptautiskās pilna laika studiju programmās. Gan Latvijā, gan Taivānā tiek piedāvātas stipendijas. "Protams, neatsverama ir pasniedzēju mobilitāte un sadarbība zinātnē. Turpmākajos Liepājas Universitātes plānos ietilpst arī starptautisku vasaras skolu piedāvājuma izveide," piebilda Auza.

Pievieno komentāru

Liepājā