Liepājas Universitātē varēs iepazīties ar interaktīvo stendu "Erasmus vēstnieki"

No šodienas līdz 27.septembrim Liepājas Universitātē visiem studentiem, darbiniekiem un augstskolas viesiem būs iespēja iepazīties ar interaktīvo stendu "Erasmus vēstnieki".

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) veidotais stends vizuāli pievilcīgā un viegli uztveramā veidā ar video, fotogrāfiju un atziņu palīdzību iepazīstinās universitātes apmeklētājus ar studentu, pasniedzēju un augstskolu personāla stāstiem par studijām un profesionālo pilnveidi dažādās Eiropas valstīs "Erasmus" apmaiņas programmā.

"Erasmus vēstnieki" atspoguļo vairāku desmitu programmas dalībnieku liecības, tajā skaitā bijušā izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa un Latvijas Mākslas akadēmijas rektora Alekseja Naumova "Erasmus" pieredzi.

"Erasmus" ir mobilitātes un sadarbības programma, kas sniedz iespēju studentiem doties studijās vai praksē uz kādu no programmas 33 dalībvalstīm, profesionāli pilnveidoties augstākās izglītības iestāžu personālam, kā arī dažādu uzņēmumu speciālistiem dalīties ar savu pieredzi, lasot lekcijas vai vadot praksi studentiem ārvalstīs. Programmu Latvijā administrē VIAA.

Pievieno komentāru

Liepājā