Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitātē uzlabo vidi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

8. maijā Liepājas Universitātē (LiepU), Lielā ielā 14, ir uzsākti darbi, lai atjaunotu kāpnes un uzbūvētu uzbrauktuvi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

LiepU administrācija aicina liepājniekus, LiepU studentus un darbiniekus, vērojot un izjūtot pārmaiņas pilsētas centrā, būt saprotošiem un pacietīgi sagaidīt projektā paredzēto uzlaboto ieeju universitātē, rododendru stādījumus un atjaunoto zālienu. Uzsāktie būvdarbi un labiekārtošanas darbi ir saskaņoti ne tikai ar Liepājas pilsētas Būvvaldi, bet arī ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekciju, jo Liepājas Universitāte atrodas Liepājas pilsētas vēsturiskajā centrā.

Renovācija, kuru veic būvniecības uzņēmums Consortium RTS, Liepājas Universitātē notiek jau no aprīļa, darbus plānots pabeigt līdz 30. septembrim. Būvniecības laikā ir paredzēts renovēt laboratorijas, koplietošanas telpas, auditorijas, gaiteņus, tiks nomainīti elektrotīkli, ierīkota mūsdienīga ugunsdzēsības sistēma un zibensaizsardzība. Jau notiek lifta izbūve un remontdarbi gaiteņos un auditorijās. Lifts un uzbrauktuve ir ļoti nozīmīga šī renovācijas projekta daļa, jo padarīs universitāti pieejamu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Remontdarbi tiek veikti tā, lai iespēju robežās netraucētu studiju procesu. Pēc renovācijas darbu pabeigšanas ieguvēji būs ne tikai studenti un darbinieki, bet ikviens liepājnieks, jo tiks uzlabota studiju kvalitāte, veicināta zinātnes un infrastruktūras attīstība, paaugstināta Liepājas Universitātes konkurētspēja, kā arī sakārtota daļa no pilsētas vides.

Renovācija norit projekta "Liepājas Universitātes infrastruktūras un mācību aprīkojuma modernizācija prioritāro virzienu studiju kvalitātes uzlabošanai, nodrošinot vienlīdzīgu iespēju principu un universālu vides pieejamību" laikā.

Pievieno komentāru

Liepājā