Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte un RTU noslēgs sadarbības līgumu

21. maijā plkst.12 Liepājas Universitātē (LiepU), Lielā ielā 14, LiepU rektors profesors Jānis Rimšāns un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis parakstīs sadarbības līgumu, informē LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Sadarbības līguma mērķis ir nodrošināt Latvijas studentiem lielākas iespējas studijās un zinātniskajā pētniecībā.

Sadarbības līgums paredz attīstīt un veicināt divpusējo sadarbību izglītībā, stiprināt sadarbību zinātnes, pētniecības un inovāciju jomā, veicināt starptautiskās sadarbības attīstību un sadarboties kopīgu kultūras, sporta un atpūtas pasākumu organizēšanā.

LiepU rektors profesors Jānis Rimšāns pauž pārliecību, ka parakstītais sadarbības līgums pavērs jaunas iespējas abu universitāšu sadarbībai, savukārt RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis uzsver: "Starpaugstskolu sadarbība ir nākamais solis mūsdienīgas studiju vides un kvalitātes nodrošināšanai. Liepājā atrodas arī viena no RTU filiālēm, tāpēc sagaidām patiešām produktīvu sadarbību ar Liepājas Universitāti studiju, pētniecības un tehnoloģiju pārneses jomās."

Līgums būs spēkā piecus gadus no tā parakstīšanas brīža.

Pievieno komentāru

Liepājā