Liepājas Universitātē sāksies papilduzņemšana

No 31.augusta līdz 4.septembrim Liepājas Universitātē notiks papilduzņemšana pamatstudijās un maģistrantūrā. Vairākās bakalaura studiju programmās pieejamas arī brīvas budžeta vietas, informēja Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Karlīna Mikne.

Brīvas budžeta vietas ir bakalaura studijās programmās "Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija", "Dizains", "Eiropas valodu un kultūras studijas", "Fotomāksla", "Informācijas tehnoloģijas", "Mehatronika", "Matemātika, fizika un datorzinātnes", "Vēstures un sociālo zinību skolotājs" un "Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija".

"Liepājas Universitāte, strādājot ciešā sadarbībā ar Liepājas pilsētu, apzinās vietas un specialitātes, kur pilsētai ir nepieciešami speciālisti, un mēs domājam par to, lai mūsu absolventi varētu atrast darbavietu Liepājā, kā arī citur," informēja Liepājas Universitātes rektora vietas izpildītāja Māra Zeltiņa.

Dokumentus studijām varēs iesniegt Liepājā, Lielajā ielā 14, 130.telpā, pirmdien, otrdien un trešdien no plkst.9 līdz 16 un piektdien no plkst.9 līdz 14. Papilduzņemšanas rezultāti tiks publiskoti 8.septembrī, bet studiju līgumu slēgšana notiks 9.septembrī.

Pievieno komentāru

Liepājā