Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas Universitāte sadarbosies ar augstskolu Filipīnās

Liepājas Universitāte (LiepU) sadarbosies ar Ateneo de Manila Universitāti Kesonā, kas ir viena no labākajām universitātēm Filipīnās, aģentūru LETA informēja LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

No darba vizītes Ateneo de Manila Universitātē ir atgriezušās LiepU Ārzemju sakaru daļas vecākā referente Sintija Leigute un Mākslas pētījumu laboratorijas projektu vadītāja Maija Demitere, vēsta LETA.

Vizītes rezultātā studiju programmas "Jauno mediju māksla" studenti vēl šajā studiju gadā varēs klausīties Ateneo de Manila Universitātes pasniedzēju, kā arī Liepājā uzņemt apmaiņas studentu no Filipīnām.

Jau tagad Ateneo de Manila Universitātē studiju programmā "Jauno mediju māksla" par interaktīvo filmu veidošanu lekcijas lasa LiepU britu asociētais profesors Kristofers Heils. "Šeit mākslas studiju kursi vairāk ir saistīti ar tehnoloģijām. Piedalījos arī IT studentu darbu izstādē, šeit akcents tiek likts uz sociālajiem aspektiem, klimata pārmaiņām, dzimumiem," stāstīja Heils.

"Mēs ceram uz filipīniešu pasniedzēju ar ļoti atšķirīgu skatījumu un pieredzi. Uzņemt filipīniešu studentu mums arī būs izaicinājums. Nodrošināt viņam interesantu studiju pieredzi, lai viesim nav tikai kultūršoks, atbraucot uz salīdzinoši klimata ziņā tik aukstu zemi," stāstīja Demitere.

Sadarbība ar Ateneo de Manila Universitāti notiek programmā "Erasmus+", kura paredz savstarpēju pasniedzēju apmaiņu, un šoreiz tā ir iespēja iegūt pieredzi, kāda ir ārpus Eiropas, ar citu izglītības metožu pielietojumu.


Pievieno komentāru

Liepājā